Pozostałe zdjęcia


Udostępnij


News

Żelki FRUGO?

Po ponad 10-ciu latach nieobecności na rynku, w lipcu 2011 r. FRUGO powróciło na półki sklepowe w całej swej okazałości. Dla wielu z nas zapewne samo wspomnienie o marce przywołuje wiele miłych wspomnień, zaś nieco młodsze grono ma jeszcze przed sobą całą przyjemność poznawania smaków FRUGO.

Owocowe napoje zamknięte w butelkach z klikającą nakrętką możemy znaleźć w kolorach Pomarańczy, Czerni, Bieli, a także Różu i Zieleni. Jak podaje producent, każdy z markowych produktów jest naturalny, soczysty i owocowy, bez sztucznych barwników, konserwantów i tandetnej chemii!

Dlaczego piszemy o FRUGO na portalu o gumach i żelkach? Już wszystko tłumaczymy. Właścicielem marki FRUGO jest grupa spożywcza FoodCare, która w najbliższym roku chce zwiększyć sprzedaż napojów o 30%, dzięki nowej linii produkcyjnej. Ale to jeszcze nie to do czego dążą producenci. W ciągu najbliższych miesięcy planują również poszerzyć asortyment marki FRUGO o sorbety oraz...żelki! Jeszcze w kwietniu, przed letnim sezonem, FoodCare planuje swoim klientom zaoferować lody!

Z niecierpliwością oczekujemy pojawienia się żelków FRUGO na rynku. Mamy nadzieję, że podobnie jak same napoje, żelki będą mega naturalne, soczyste i owocowe.

Hmmm...tak swoją drogą, znając reklamy FRUGO sprzed lat, nie jesteście ciekawi jak będzie wyglądała reklama żelków w ich wykonaniu? ;) Nie możemy się doczekać!

No to co? No to FRUGO!

 

Źródło: http://www.frugo.pl, http://www.ekonomia24.pl